Home

Halvcirkel termin Nervöst sammanbrott rychlobruslení 5000 m živě domare skada Mycket liten

Stíhací jízda Sáblíkové stačila na čtvrté místo, k bronzu jí chybělo osm  setin – ČT sport – Česká televize
Stíhací jízda Sáblíkové stačila na čtvrté místo, k bronzu jí chybělo osm setin – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

Rychlobruslení Sáblíková dnes ᐈ program závodů 2022/23 živě ✔️ | BetArena.cz

Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro -  Aktuálně.cz
Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro - Aktuálně.cz

Závod žen na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko |  Česká televize
Závod žen na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko | Česká televize

Zvítězit napopáté bylo nejtěžší, přiznává nizozemská rychlobruslařka Ireen  Wüstová. Doma má šest zlatých olympijských medailí • mujRozhlas
Zvítězit napopáté bylo nejtěžší, přiznává nizozemská rychlobruslařka Ireen Wüstová. Doma má šest zlatých olympijských medailí • mujRozhlas

Sáblíková má na MS bronz na 3000 metrů – ČT sport – Česká televize

Sáblíková nepřetržitě sbírá medaile už 17 let. Předčí Wüstovou? - iDNES.cz

Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk  bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela  pátá - iDNES.cz
Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela pátá - iDNES.cz

Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00  | ZOH Živě na Sport.cz
Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00 | ZOH Živě na Sport.cz

Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala –  ČT sport – Česká televize
Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT sport – Česká televize

Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá  - iDNES.cz
Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá - iDNES.cz

Brečela tři dny, nyní už se soustředí na pátek. Sáblíková chce po 4. místu  medaili z ‚pětky' | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Brečela tři dny, nyní už se soustředí na pátek. Sáblíková chce po 4. místu medaili z ‚pětky' | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000  metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000 metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

MS v rychlobruslení - ženy 5000 m | ONLINE ostatni | 9.2.2019 13:15 | MS v rychlobruslení  Živě na Sport.cz
MS v rychlobruslení - ženy 5000 m | ONLINE ostatni | 9.2.2019 13:15 | MS v rychlobruslení Živě na Sport.cz

ČT sport - Posts | Facebook

Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT sport – Česká televize

Olympiáda živě: Středa 10. února - Aktuálně.cz

Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však  Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslení a short track – ČT sport – Česká televize

Závod mužů na 10000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko  | Česká televize
Závod mužů na 10000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko | Česká televize